SPEDIO, s.r.o.

O firmě

Společnost SPEDIO, s.r.o. byla založena v roce 2013. Přestože se jedná o nový subjekt, navazuje ve svých činnostech na mnohaleté zkušenosti managementu, prověřenou praxi odborných pracovníků společnosti v předmětných oborech a v neposlední řadě na dlouhodobé ověřování kvality subdodavatelských spolupracujících společností a firem.

Hlavní činností společnosti je poskytování spedičních a zasílatelských služeb v různé kombinaci dopravních prostředků a to jak v tuzemských, tak i mezinárodních relacích v rámci Evropské unie, i mimo ni. Při zajišťování spedičních služeb spolupracujeme s vybranými prověřenými a kvalitními dopravci, jakož i s odborně fundovanými celními deklaracemi v případech exportu, či importu v relacích mimo Evropskou unii. Pro své zákazníky přepravujeme zboží od odesílatele k příjemci s tím, že zásilky jsou pod naším průběžným dohledem a přepravy jsou stále monitorovány.

Důležitou oblastí je poskytování služeb inženýrskou činností ve výstavbě a to ve všech fázích projektové přípravy a realizace staveb, včetně veřejnoprávního projednání. Velice aktivně se účastníme předprojektové a projektové přípravy, kde využíváme našich zkušeností z realizovaných staveb a jejich následného provozu.

Třetím významným směrem naší činnosti jsou komplexní služby v oblasti Facility Managementu - správy budov, enviromentální politiky, průběžné údržby, úpravy zeleně a ostrahy objektů, včetně zajištění strážní a asistenční činnosti.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a těšíme se na spolupráci s Vámi. Nic není jednodušší, než pro první kontakt vyplnit nezávazný poptávkový formulář a položit tak základ možné budoucí spolupráce.

Váš tým SPEDIO, s.r.o.

Výpis z Obchodního rejstříku

 

Formuláře poptávky

Spedice
Stavební práce
Údržba zeleně

 

Kontakty

Tylovická 395/24
155 21 Praha 5
tel.: 273 160 087
mobil: 603 820 870
e-mail:
spedio@spedio.cz