SPEDIO, s.r.o. - spedice a zasílatelství

SPEDICE A ZASÍLATELSTVÍ

spedicePřevažující činností společnosti je poskytování služeb v mezinárodní, resp. tuzemské dopravě. Svým obchodním partnerům poskytujeme zajištění dodávek zboží tzv. „z domu do domu“ bez překládání zásilek a s nejvyšší možnou péčí. Tímto servisem téměř stoprocentně garantujeme zákazníkům, že jejich zásilky budou doručeny včas, bez poškození (s výjimkou případných škodních událostí) s vyřízením potřebného dokladového odbavení a za přijatelné ceny.

V mezinárodní silniční dopravě zajišťujeme přepravu od jednotlivých kusových zásilek, přes dokládky do vozidel, až po celovozové dodávky s hmotností až do 24t pro jednotlivá vozidla. Pro naše obchodní partnery zajišťujeme rovněž přepravu chemikálií, olejů a mazadel v režimu ADR ve všech třídách.

Při kombinované silniční a letecké přepravě zajišťujeme vyzvednutí zásilky u odesílatele, případné celní služby při zásilkách mimo Evropskou unii, přepravu zásilky na letištní terminál a následnou leteckou přepravu s dodáním zboží příjemci.

Samozřejmou součástí poskytovaných služeb je železniční přeprava zejména kontejnerových zásilek. Převážnou oblastí exportovaných zásilek je Rusko, respektive státy bývalého Sovětského svazu. Rovněž u těchto přeprav poskytujeme komplexní služby v logistice, tedy celní odbavení zásilek, železniční dopravu s monitoringem průběhu přepravy a dodání zásilky k celnímu odbavení příjemcem a pro následnou přepravu na místo určení.

Při poskytování našich služeb pracujeme s renomovanými dopravními společnostmi, s dobrými referencemi a seriozním přístupem. O všech rozhodných krocích v průběhu přeprav a o termínech nakládek a vykládek zásilek poskytujeme svým obchodním partnerům průběžné seriozní informace.

 

Formuláře poptávky

Spedice
Stavební práce
Údržba zeleně

 

Kontakty

Tylovická 395/24
155 21 Praha 5
tel.: 273 160 087
mobil: 603 820 870
e-mail:
spedio@spedio.cz